אודות
צוות התוכנית

אנדריאה ס. ארבל, מנכ”לית קרן גרינספון ישראל

אנדריאה ס. ארבל מצטרפת לקרן גרינספון ישראל לאחר 18 שנות פעילות בסוכנות היהודית לישראל, בה פעלה כמנהלת יחידת השותפויות. עם התוכניות שהובילה נמנות “שותפות ביחד”, “הרשת הגלובלית של בתי ספר תאומים” ועוד. בעברה עבדה ב”מרכז הירושלמי לענייני ציבור ומדינה”, שם פרסמה מספר כתבי יד, ביניהם: “רוכבים על הגל: הסוכנות היהודית והעליה ההמונית מברה”מ לשעבר ומאתיופיה 1987-1995”. אנדריאה ילידת ארה”ב, חיה בישראל משנת 1986. כיום, יחד עם בעלה, משקיפה מביתה בכפר אוריה על שלושת ילדיהם במסעם האישי בעולם.

andrea@hgf.org.il / טל’ 03-5758161 שלוחה 843


ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכנית ספריית פיג’מה

ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכניות ספריית פיג’מה (לגנים, לביה”ס היסודי ולמעונות היום). לענבל תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בחינוך מיוחד וליקויי למידה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא בעלת רקע עשיר באבחון ובטיפול בילדים ובמבוגרים בעלי ליקויי למידה מורכבים. ענבל הצטרפה לספריית פיג’מה לאחר שנים של הובלת תהליכי חדשנות בהוראה, פיתוח תכנים דיגיטליים ואפליקציות לגיל הרך.

inbal@hgf.org.il  / טל’ ישיר 03-5413847


מיכל ברגמן, מנהלת חינוכית של ספריית פיג’מה

מיכל ברגמן בעלת תואר ראשון בתולדות אומנות והיסטוריה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בחינוך יהודי ממרכז מלטון, האוניברסיטה העברית ולימודי תעודה בחדשנות ויזמות במכון מופ”ת. למיכל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהובלה ופיתוח של תוכניות בחינוך יהודי למגוון גילאים – מהגיל הרך ועד מבוגרים: כתיבת תוכניות, הטמעה שלהן במערכת החינוך ויצירת מעטפת תומכת לגננות, מורות, מנהלים ומנהלות. מיכל מתמחה בשילוב אומנות ומקורות יהודיים וישראליים וכן בפיתוח יוזמות בתחומי התרבות היהודית-ישראלית.

03-5758161 / michal@hgf.org.il


רננית פרשני, ריכוז ועדת ספרים ופיתוח תוכן

רננית מרכזת את עבודת הועדה לבחירת ספרים ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג’מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים, לניהול דף הפייסבוק של התוכנית ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג’מה.

רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

03-5413849 / renanit@hgf.org.il


עו”ד דובי רודמן, מנהל תפעול

דובי הוא מנהל התפעול של קרן גרינספון ישראל ותוכניותיה. דובי אחראי על כל המערך הלוגיסטי של הארגון הכולל רכישת ספרי התוכניות, אחסונם והפצתם, הסכמים והתקשרויות ושירות לקוחות. דובי עורך דין במקצועו, בעל תואר שני במנהל עסקים, ומתמחה בניהול ארגונים, מערכות ופרוייקטים במגזר השלישי והציבורי בישראל ובחו”ל.

duby@hgf.org.il / טל’ 03-5758161 שלוחה 845


שרון שקורי, הדרכה וליווי צוותים חינוכיים במעונות

 (M.A תוכנית שוורץ) שרון מומחית לגיל הרך ובוגרת המסלול להדרכת הורים פרטנית בסמינר הקיבוצים. מנהלת מעון ומפקחת חינוכית בעבר. כיום מרצה, מדריכה ומלווה צוותים חינוכיים ומדריכות לגיל הרך במגוון של מסגרות, השתלמויות וסדנאות

ניתן ליצור איתה קשר במייל sharon@hgf.org.il


רו”ח אייל מרגי, מנהל כספים

אייל מרגי הוא מנהל הכספים של קרן גרינספון ישראל. אייל הינו בעל תואר ראשון בכלכלה ורו”ח מוסמך מטעם מועצת רו”ח בישראל, ולו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. בשנים האחרונות שימש אייל כמנהל תיקי ביקורת במשרד רו”ח מוביל בארץ והתמחה בביקורת של חברות ציבוריות, פרטיות, מוסדות ללא כוונת רווח, עמותות, רשויות מקומיות ועצמאים. בסתיו 2019 הצטרף לצוות המנהל של קרן גרינספון ישראל.

eyal@hgf.org.il / טל’ ישיר 03-5758161


חדוה כהן, מנהלת פרויקטים מיוחדים ויח”צ

חדוה מנהלת פרויקטים מיוחדים במסגרת קרן גרינספון ישראל. חדוה מנהלת את יחסי הציבור של תכניות קרן גרינספון ישראל ועוסקת בין היתר בהפקת אירועים, ריכוז פניות לתרומות ספרים, קשר עם תיאטראות לילדים ומספרי סיפורים ועוד. חדוה מופקדת על הפעילות המקומית של מיזם “רואים את הקולות” (Voices & Visions), מיזם כרזות של The Harold Grinspoon Foundation.

hedva@hgf.org.il  / טל’: 03-5758161 שלוחה 806 / נייד: 054-4420999


איילת גבאי, מנהלת דיגיטל

איילת אחראית על תחום המדיה הדיגיטלית – אתרי הקרן, רשתות חברתיות, שיווק ברשת, פרסום ודיזיין. למדה BA בפסיכולוגיה ותקשורת ו MA בסוציולוגיה טכנולוגית וחקרה רשתות חברתיות והתנהגות צרכנים באוניברסיטת חיפה. עוסקת בדיגיטל מעל לעשור בתפקידי ניהול מדיה חברתית, SEM/PPC ,CRM ומנהלת אונליין מרקטינג ודיגיטל.

ayelet@hgf.org.il   /  טל’ ישיר 03-5413800


ויקי צוקרמן, מנהלת חשבונות

בתחום הנהלת חשבונות למעלה מ-15 שנה. עבדה בחברות גדולות בתחום ספקים, לקוחות, ביצוע תשלומים, הכנת דוחות ממוחשבים.

viki@hgf.org.il / טל’ ישיר 03-5413802


נילי גרדין, אחראית תיאום ושירות לקוחות

נילי אחראית על תיאום בין הגורמים השונים בארץ הפועלים במסגרת תוכנית ספריית פיג’מה ונותנת מענה בתפעול השוטף של התוכנית.  נילי עורכת טקסט במקצועה ובעלת תואר ראשון בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה.

טל’ ישיר: nili@hgf.org.il  / 03-5413842


יערה חוצן, מנהלת שירות לקוחות

טל’ 03-5758161 – שלוחה 846  /  yc@hgf.org.il


מתן ענבר, שירות לקוחות

yaara@hgf.org.il   /  טל’ 03-5758161 – שלוחה 841


טליה פוטרמן, שירות לקוחות

טל’ 03-5758161 שלוחה 805  /  talya@hgf.org.il


חברי הוועדה לבחירת ספרי ספריית פיג’מה לקטנטנים:

רננית פרשי:  מרכזת וועדת ספרי קטנטנים,  ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג’מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים, לניהול דף הפייסבוק של התוכנית ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג’מה.  רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

אורנה גרנות: מנהלת ספריית האיור במוזיאון ישראל, בעלת תואר ראשון בתולדות האמנות וחינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני בספרות ילדים מאוניברסיטת סימונס בבוסטון. מלמדת בתואר השני לתרבות הילד והנוער באוניברסיטת תל אביב, במכללת שנקר ובמחלקה להיסטוריה ותיאוריה בבצלאל.

איריס צור: איריס בעלת תואר שני בגיל הרך מהאוניברסיטה העברית, ועוסקת בהדרכת הורים וצוותים חינוכיים.

ד”ר קלודי טל: פסיכולוגית התפתחותית, ראש תוכנית תואר שני בחינוך לגיל הרך במכללת לוינסקי לחינוך, מדריכה ויועצת להורים, מחנכים ואנשי מקצוע בתחום הגיל הרך.

מירב תורגמן: מראש היחידה להפעלה פדגוגית באגף לחינוך קדם יסודי, מרצה במסלול להסבת אקדמאים במכללת לוינסקי, דוקטורנטית בחוג לחינוך לגיל הרך באוניברסיטת בר אילן.

מיכל ברגמן: מנהלת חינוכית ספריית פיג’מה.

מרכזת הוועדה: רננית פרשני, מרכזת וועדת ספרים.

חברי הוועדה לבחירת ספרים בעבר: ד”ר שולמית מנצורה,חגי ניקריטין