אודות
צוות התוכנית

גלינה פרומן, מנהלת ספריית פיג’מה וקרן גרינספון ישראל

גלינה הצטרפה לקרן הרולד גרינספון ב- 2002 במשרדי הקרן בארה”ב כמנהלת פעילות הקרן בישראל. בשנת 2008 חזרה ארצה כדי לפתוח  את תוכנית  ספריית פיג’מה בישראל ולמסד את פעילות הקרן בארץ על ידי הקמת קרן גרינספון ישראל. לפני הצטרפותה לקרן גרינספון עבדה גלינה במשך 20 שנה בעיתונות ובהוצאה לאור בעיקר בישראל ובארה”ב.

galina@hgf.org.il / טל’ 03-5758161 שלוחה 843


ענבל טופח בן חברון, מנהלת תוכנית ספריית פיג’מה

inbal@hgf.org.il  / טל’ ישיר 03-5413847


סִלביה קמוביץ הראבן, מנהלת חינוכית של ספריית פיג’מה

סִלביה שותפה להקמת ספריית פיג’מה והיא אחראית על הכשרת מחנכים ופיתוח התוכן החינוכי של ספריית פיג’מה. בנוסף היא מדריכה ומרצה בפני מחנכות לגיל הרך. לסִלביה תואר ראשון מאוניברסיטת בראון בארה”ב ותואר שני בלימודי הגיל הרך מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

sylvia@hgf.org.il / טל’ 03-5758161 שלוחה 809


רננית פרשני, ריכוז ועדת ספרים ופיתוח תוכן

רננית מרכזת את עבודת הועדה לבחירת ספרים ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג’מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים, לניהול דף הפייסבוק של התוכנית ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג’מה.

רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

03-5413849 / renanit@hgf.org.il


עו”ד מנדי מאור, מנהלת פיתוח שותפויות

מנדי אחראית על קשרים עם הקהילות המשתתפות בתוכנית ספריית פיג’מה, על פיתוח משאבים ושותפויות חדשות ועל מינוף התוכנית והרחבתה לפעילות קהילתית תרבותית. מנדי עורכת דין במקצועה, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמשפטים מאוניברסיטת יוהנסבורג, ותואר ראשון במשפטים (LLB) מאוניברסיטת תל אביב.

mandy@hgf.org.il / טל’ 03-5758161 שלוחה 845


איריס צור, מרכזת ספריית פיג’מה לקטנטנים ואחראית על הדרכה וליווי צוותים חינוכיים
איריס בעלת תואר שני בגיל הרך מהאוניברסיטה העברית,  ועוסקת בהדרכת הורים וצוותים חינוכים. בעבר ניהלה גן פרטי, הייתה מדריכה ארצית לתכניות לשוויון בין המינים במשרד החינוך וראש תחום חינוך בנציבות הדורות הבאים בכנסת.

ניתן ליצור איתה קשר במייל iris@hgf.org.il


רו”ח מלכי מרגלית, מנהלת כספים

מלכי מרגלית הנה מנהלת הכספים של הקרן בישראל. מלכי הנה בעלת תואר בראיית חשבון ולה ניסיון שלמעלה מ-15 שנה בתחום. בשנים האחרונות שימשה כמנהלת כספים של חברות מסחריות בארה”ב. בקיץ 2014 שבה ארצה והצטרפה לצוות המנהל של קרן גרינספון ישראל.

malky@hgf.org.il  / טל’: 03-5758161 שלוחה 847


חדוה כהן, מנהלת פרויקטים מיוחדים ויח”צ

חדוה מנהלת פרויקטים מיוחדים במסגרת קרן גרינספון ישראל. חדוה מנהלת את יחסי הציבור של תכניות קרן גרינספון ישראל ועוסקת בין היתר בהפקת אירועים, ריכוז פניות לתרומות ספרים, קשר עם תיאטראות לילדים ומספרי סיפורים ועוד. חדוה מופקדת על הפעילות המקומית של מיזם “רואים את הקולות” (Voices & Visions), מיזם כרזות של The Harold Grinspoon Foundation.

hedva@hgf.org.il  / טל’: 03-5758161 שלוחה 806 / נייד: 054-4420999


נילי גרדין, אחראית תיאום ושירות לקוחות

נילי אחראית על תיאום בין הגורמים השונים בארץ הפועלים במסגרת תוכנית ספריית פיג’מה ונותנת מענה בתפעול השוטף של התוכנית.  נילי עורכת טקסט במקצועה ובעלת תואר ראשון בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה.

טל’ ישיר: nili@hgf.org.il  / 03-5413842


יערה חוצן, מנהלת שירות לקוחות

טל’ 03-5758161 – שלוחה 846  /  yc@hgf.org.il


יערה צינמון-רוזי, מנהלת המשרד ותחום טכנולוגיות מידע

יערה צינמון אחראית בתפקידה על תחום ספקים, הנהלת חשבונות בסיסית ואדמיניסטרציה כללית בניהול משרדי קרן גרינספון ישראל. כמו כן בתפקידה כאחראית תחום טכנולוגיות מידע, יערה מרכזת פתרונות IT שונים שנועדו לאפשר הגברת פרודוקטיביות בעבודה ולהפחית את העלויות והסיכונים בחברה. יערה הינה מעצבת גרפית במקצועה ובעלת עסק עצמאי.

yaara@hgf.org.il   /  טל’ 03-5758161 – שלוחה 841


נעמה פריד
שירות לקוחות
טל’ 03-5758161 שלוחה 805  /  naama@hgf.org.il


 

 

חברי הוועדה לבחירת ספרי ספריית פיג’מה לקטנטנים:

רננית פרשי:  מרכזת וועדת ספרי קטנטנים,  ומלווה את תהליך ההוצאה לאור של ספריית פיג’מה. בנוסף היא שותפה לכתיבת ההצעות לצוותים החינוכיים ולהורים, לניהול דף הפייסבוק של התוכנית ולפיתוח חומרי העשרה נוספים לתכניות ספריית פיג’מה.  רננית היא עיתונאית, תסריטאית ועורכת.

אורנה גרנות: מנהלת ספריית האיור במוזיאון ישראל, בעלת תואר ראשון בתולדות האמנות וחינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני בספרות ילדים מאוניברסיטת סימונס בבוסטון. מלמדת בתואר השני לתרבות הילד והנוער באוניברסיטת תל אביב, במכללת שנקר ובמחלקה להיסטוריה ותיאוריה בבצלאל.

ד”ר קלודי טל: פסיכולוגית התפתחותית, ראש תוכנית תואר שני בחינוך לגיל הרך במכללת לוינסקי לחינוך, מדריכה ויועצת להורים, מחנכים ואנשי מקצוע בתחום הגיל הרך.

איריס צור: מרכזת תוכנית ספריית פיג’מה לקטנטנים בוגרת תואר שני ללימודי הגיל הרך ( תוכנית שוורץ) באוניברסיטה העברית, עורכת מגדרית ומדריכה הורים  וצוותים חינוכיים. בעבר הייתה גננת, מדריכה ארצית בשוויון בין המינים במשרד החינוך, ראש תחום בגיל הרך אשלים גוינט ישראל ומנהלת תחום חינוך נציבות הדורות הבאים בכנסת.

מירב תורגמן: מראש היחידה להפעלה פדגוגית באגף לחינוך קדם יסודי, מרצה במסלול להסבת אקדמאים במכללת לוינסקי, דוקטורנטית בחוג לחינוך לגיל הרך באוניברסיטת בר אילן.

סִלביה קמוביץ הראבן: מנהלת חינוכית ספריית פיג’מה.

מרכזת הוועדה: נטע שפירא, סמנכ”לית ספריית פיג’מה.

חברי הוועדה לבחירת ספרים בעבר: ד”ר שולמית מנצורה,חגי ניקריטין